OKUL TAŞITI NA PAKET DİZAYN +3 NOKTALI AYARLI E BELGELİ EMNİYET KEMERİ+KOLTUK SENSÖRLÜ+NVR VE TAKİP +KAYIT ÇİHAZI+KAMERA+MONİTÖR+….TÜM TADİLAT MONTALAR+YENİ OKUL TAŞITI YÖNETMELİGE GÖRE +ARAÇ PROJE ANKARA

EMNİYET KEMERİ MİNİBÜS OTOBÜS PANELVANA KEMER TAKMA MONTAJI ANKARA

Araçta yer almakta olan yolcuların, herhangi bir kaza durumunda güvenli bölgede yer almasını sağlayan araç emniyet kemeridir.

USTA MÜHENDİSLİK

EMNİYET KEMERİ TAKMA MONTAJI ANKARA

05323118894

Yolcuların güvenli bir şekilde yolculuğu tamamlayabilmesi açısından tüm araçlarda bulunması zorunludur. Araçlarda yer almakta olan en önemli güvenlik araçlarından bir tanesidir.

Yalnızca büyük kazalarda değil, ani fren yapılması gereken durumlarda da kişilerin güvenli bölgede kalmasını ve herhangi bir şekilde araç içerisine savrulmamalarını sağlar. Emniyet kemerlerinin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bebek koltuklarında kullanılan ürünler biraz daha farklı olabilirler. Aracın durumuna göre emniyet kemeri çeşitleri değişiklik gösterebilir. Araçlarda emniyet kemeri kullanılması zorunludur.

Araçların genelinde kullanılmakta olan emniyet kemeri çeşidi üç nokta emniyet kemeridir. Bu sistemde emniyet kemeri vücudu karın bölgesinden kavramaktadır. Aynı zamanda göğsü çapraz olarak sarmakta olan bir omuz kuşağından oluşmaktadır. Herhangi bir kaza oluşması durumunda yolcuların koltuğa sabitlenmesini sağlamaktadır.

Ani bir durma durumunda herhangi bir yere savrulmanızı engellemektedir. Kemer, çok sert olmaması nedeni ile durma anında çok sert bir şekilde sizi durdurup yaralanmanıza neden olmaz. Sabitleme özelliği daha yumuşak bir durma sağlamaktadır.

Emniyet kemeri kullanmak, olası bir kaza durumunda hasar almanız durumunu %30 oranında hafifletmektedir. Göğüs yaralanmaları gibi büyük hasarların oluşmasının önüne geçer. Aynı zamanda büyük bir kaza anında araçtan fırlamanız ya da cama çarpıp büyük bir yara almanız gibi durumların önüne geçilmektedir.

Üç Nokta Emniyet Kemeri Hizmeti

iki noktalı

Emniyet Kemeri Hizmeti

Usta mühendislik Firmamız, yönetmeliğe uygun olarak üç nokta emniyet kemeri takma montajı hizmeti sunmaktadır.

Okul servislerinde her öğrencinin emniyet kemeri bulunmalıdır.

Bu şekilde herhangi bir kaza olması durumunda öğrencilerin araç içerisinde savrulması engellenecektir. Firmamız bu konuda son derece özel olan bir ekip ile birlikte hizmetlerini sürdürmektedir.

Yeni yönetmeliğe göre iki nokta emniyet kemeri bulunduran araçlar, muayeneden geçemeyeceklerdir. Bu nedenle okul servislerinde üç nokta boya göre ayarlana bilir emniyet kemeri bulundurmak zorunludur. Üç nokta emniyet kemeri üç noktayı bağlamaktadır.

Üç noktalı emniyet kemeri montajı yapılırken, mutlaka uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Kemerlerin kısa gelmesi gibi durumlarda daha uzun kemerler tercih edilmelidir.

Usta mühendislik Firmamız, okul taşıtı araçlarına gerekli emniyet kemeri bağlama   testlerini yaptırmış yetkileri almış   uzman olan bir ekip ile birlikte güvenliğiniz konusunda son derece özel olan çalışmalar sürdürmektedir.

Herhangi bir sıkıntı yaşanmaması açısından ve güvenlik probleminin oluşmaması açısından son derece dikkatli bir çalışma sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak her zaman müşterilerimizin güvenliğini önemsemekteyiz.

 

Kemerlerde yer almakta olan dokuma gibi dikkat gerektiren tüm detaylar firmamız tarafından incelenmektedir. Kaliteden ödün vermeden tercih edilmekte olan tüm ekipmanlar ile birlikte güvenliğinizi sağlayabilmek açısından en doğru ürünleri kullanmaktayız.

Usta mühendislik    Firmamız, uzun yıllardan beridir sektörde yenilikleri ve gelişmeleri takip etmektedir. Tüm gelişmelere uygun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte olup, kaliteden asla ödün vermeden müşterilerimizin tüm beklentilerine cevap vermekteyiz.